Zľava!

Umton Olejové farby – súprava O-91 B

32,00 

Kvalitné olejové farby Umton O-91 B so zárukou 99 rokov s vysoko kvalitnými pigmentmi. Olejové farby Umton sú vhodné pre profesionálnych aj hobby maliarov.
Ich kvalita je porovnateľná s olejovými farbami popredných európskych výrobcov. Sú vyrobené z prvotriednych, jemne mletých pigmentov, ktorých chemické zloženie je úplne spoľahlivé, bez nežiadúcich prímesí a sú dokonale odolné voči agresivite prostredia.

Objem balenia: 15 x 20 mlShare

Kvalitné olejové farby Umton O-91 B – súprava.
Chemické zloženie pigmentov je uvedené na etiketách jednotlivých farieb.

Pigmenty pochádzajú od špičkových európskych firiem a zaručujú požadovanú svetlostálosť tak, aby umelecké diela zostali zachované po stáročia. Svetlostálosť farby, ktorú udáva použitý pigment je označená na každej tube farby hviezdičkami.

Najvyššia svetlostálosť je označená tromi hviezdičkami, najnižšia jednou hviezdičkou. Tieto pigmenty najvyššej kvality sú spojené ľanovým rafinvoaným olejom s malým číslom kyslosti, avšak niektoré pigmenty – hlavne beloby a fialové kobalty sú spojené rafinovaným saflorovým olejom, ktorý je svetlejší a pomalšie zasychá.

Olejové farby UMTON boli podrobené porovnávacej skúške poprednými českými akademickými maliarmi a bolo označené ako vysoko kvalitné. Špeciálne pozitívne vlastnosti farbám UMTON dodáva stabilizátor, ktorý sa do týchto farieb v nepatrnom množstve pridáva. Je vyrobený z kvalitných prírodných surovín a vo farbe pôsobí ako neutralizátor, predlžuje jej trvanlivosť pri zachovaní nezmenenej prvotriednej kvality po desiatky rokov.

Okamžitým pozitívnym efektom používaného stabilizátoru je zlepšenie konzistencie farby, ktorý je hladko maslovitá, avšak je „ktrátka“ Tento stabilizátor je špecialitou a tajomstvom výrobcu. Výrobca plne ručí za používané olejové farby pre umelecké diela a dáva na nich záruku 99 rokov.
Kvalitné olejové farby Umton O-91 B v súprave Vám umožnia dosiahnuť skvelé, profesionálne maliarske výsledky. Aby bola Vaša maľba naozaj na úrovni, pozrite si aj našu ponuku prípravkov na maľbu olejovými farbami, maliarských plátien a drevených paliet. A čo vhodný štetec? Už máte ?

Sada obsahuje tieto odtiene:
– beloba titánová
– brilantná žltá svetlá
– permanentná žltá stredná
– permanentná červená svetlá
– kraplak tmavý
– oker svetlý
– oker tmavý
– siena pálená
– umbra pálená
– ultramarín červený
– ultramarín tmavý
– permanentná modrá
– chromoxid tupý
– smaragdový lak
– čierna železitá

Naša ponuka doplnkového tovaru k olejovým farbám. Zíde sa Vám niečo ?