Chrómový efekt v spreji

7,50 

Chrómový efekt v spreji Pintyplus pre dekoratívne účely. Vhodný pre kov, drevo, prútie, keramiku a väčšinu plastov. Rýchlo schnúci email na dekoratívne účely. Vhodný pre použitie na kov, sklo, prútené pletivo, keramiku a väčšinu plastových materiálov. Môžete dosiahnúť vynikajúce výsledky pri aplikácií v interiéroch: svietniky, vázy, rámy obrazov a podobne.

Zrušiť výber

Katalógové číslo - Kategória


Share

Popis produktu
Chrómový efekt v spreji Pintyplus pre dekoratívne účely. Vhodný pre kov, drevo, prútie, keramiku a väčšinu plastov. Rýchlo schnúci email na dekoratívne účely. Vhodný pre použitie na kov, sklo, prútené pletivo, keramiku a väčšinu plastových materiálov. Môžete dosiahnúť vynikajúce výsledky pri aplikácií v interiéroch: svietniky, vázy, rámy obrazov a podobne. Vyvarujte sa priamej manipulácii s natretými predmetmi.

Použitie
Upravovaný povrch musí byť čistý, suchý a zbavený všetkých nečistôt.

Traste plechovkou poriadne 1 minútu. Striekajte zo vzdialenosti 25 až 30 cm nanášaním tenkých vrstiev vodorovne a potom zvislo, medzi vrstvami nechajte na niekoľko minút schnúť. Je lepšie naniesť niekoľko tenkých vrstiev ako jednu hrubú. Po použití obráťte plechovku hore dnom a striekajte, kým nebude vychádzať len plyn, aby sa vyčistilo tlačidlo.

Nečistite drsnými handričkami, čistidlami ani rozpúšťadlami a nelakujte.

Nestriekajte na zapojené prístroje a používajte vo vetraných priestoroch.

Výdatnosť
200 ml = 1 m2
400 ml = 2 m2

Schnutie
suché do 30 minút

Pretieranie
1 hodina

Tipy

  • Upravované povrchy pred aplikáciou jemne prebrúste pre získanie lepšej priľnavosti. Ak podkladové vrstvy dobre nedržia, odstráňte ich.
  • Pre uľahčenie čistenia povrchov od starých náterov odporúčame použitie Greenox odstraňovača farieb.

Ďalšie informácie
Odtieň:

C 150 Silver, C 151 Gold